سفارشات مواد افزودنی

مواد افزودنی قابل تهیه توسط شرکت KBK به شرح زیر است:

Antibacterial Masterbatch
Antiblocking Masterbatch
Antifog Masterbatch
Antioxidant Masterbatch
Antistatic Masterbatch
Biodegradable Masterbatch

Carbon Fiber
Color Masterbatches
Flame Retardant Masterbatch
Laser Marking Additive
Lubricating Masterbatch

Nano-Fillers Blowing Agent Masterbatch
Nucleating Masterbatch
Polymer Processing Aid

UV Stabilizer Masterbatch

کاربرد و استفاده از مواد افزودنی یکی از مهمترین و حساس ترین بخش های تولید محصولات پلیمری است. این موضوع به ویژه زمانی که از یک ماده ی مشخص (مثلا پلی اتیلین) برای تولید یک محصول استفاده نکرده بلکه در مواردی مثل غلاف کابل، بسیاری از قطعات خودرو، تعدادی از محصولات با کاربرد در خدمات درمانی و محصولاتی که برای تولید آنها لازم است از یک آمیزه (کامپاند) استفاده شود، اهمیتی بیشتر می یابد.

ساده ترین و رایج ترین ماده افزودنی در صنعت پلیمر، همان مستربچ یا رنگدانه هاییست که برای رنگ آمیزی محصول از آنها استفاده می شود و همین موضوع در انتخاب نوع و گرید ماده افزودنی حداکثر دقت و دانش را می طلبد، که متاسفانه بسیاری از عرضه کنندگان به آن توجهی ندارند و دلیلی هم وجود ندارد که صاحبان صنایع کوچک و متوسط که امکان استفاده از نیروهای تخصصی و تامین تجهیزات آنها را ندارند، جز با اعتماد به فروشنده تصمیمی دیگر بگیرند.

در این بخش است که دو پرسش مهم پدید می آید:

1- آیا فروشنده مواد افزودنی از مصرف کننده می پرسد که اگر از یک ماده پلیمری مشخص استفاده می کند، برگه ی داده ها (Data Sheet) آنها را در اختیار دارد یا خیر؟

2- آیا فروشنده یا تولید کننده (در صورت استفاده از مستربچ برای محصول) از خود یا یکدیگر در رابطه با مواد افزودنی همراه مستربچ و هم چنین مواد افزودنی همراه با”رنگ پایه” ی همان مستربچ مطلبی را می پرسند؟

پاسخ هر دو پرسش معمولا منفی است.

اینجاست که دانش، توانمندی، تجارب و مطالعات طولانی کارشناسان شرکت KBK به کار می آید تا از خسارت های دراز مدت کاربرد افزودنی های گوناگون بر یکدیگر و تاثیر آنها بر عملکرد نهایی محصول جلوگیری نماید.

شرکت KBK با بهره گیری از تمامی توانمندی های خود بر آنست تا به ویژه در شرایط تحریم، با نگرش به منافع ملی کشور و سرمایه های تولید کنندگان، نیز، منافع مصرف کنندگان بعد از بررسی دقیق نیازمندی های یک تولید کننده، نسبت به تهیه، تامین و / یا تولید یک بسته ی ماده افزودنی یا ارایه برندهای این شرکت، نیازهای واقعی تولیدکنندگان را تامین نماید.

به همین جهت ارایه پاسخ های دقیق مطرح شده در پرسشنامه عمومی سفارشات مواد افزودنی ما را کمک خواهد کرد تا بهترین ماده یا بسته ی مواد افزودنی را در اختیار شما قرار دهیم.

مایل به دریافت فرم سفارش مواد افزودنی هستم