خدمات مشاوره

گرچه مشاوره برای هر نوع پروژه تولیدی یک نیاز اساسی به شمار می آید، اما متاسفانه این موضوع در بسیاری از بخش های صنعتی ایران نادیده گرفته می شود و پس از بهره برداری از تولید مشکلات یکی یکی خود نمایی میکنند که دراین زمان مراجعه به مشاور برای رفع مشکل هزینه هایی بیشتر دارد.

شرکت KBK در راستای تامین این نیاز سرمایه گزاران و صاحبان صنایع تدابیری را اندیشیده که آن ها را در چارچوب دو گروه خدمات مشاوره ای جامع ارایه می کند.

الف: خدمات مشاوره ای جامع: این نوع خدمات برای اشخاص حقیقی یا حقوقی است که قصد سرمایه گذاری دارند و می خواهند کار را از ابتدا تا انتها (رسیدن به محصول با کفیت نهایی) در کنار یک مجموعه قابل اتکای مشاوره ای انجام دهند. در این بخش بعد از تنظیم قرار ملاقات، طی یک دیدار یک ساعته مشاوران شرکت KBK اطلاعات لازم را کسب کرده و سپس هزینه انجام مشاوره جامع و قرارداد مربوطه را دریافت خواهند کرد. پس از امضای قرارداد توسط طرفین، شرکت KBK تعهدات خود را بر اساس یک نمودار CPM طبق زمان آغاز می کند و تا تحویل محصول نهایی در کنار طرف قرارداد خواهد بود. برای انجام این کار نیازی به تنظیم فرم نیست و تنظیم قرار ملاقات از طریق تماس تلفنی (88772251) انجام می گیرد.

ب – خدمات مشاوره مقطعی: این خدمات در دسته بندی زیر انجام می گیرند و انجام آن نیاز به تکمیل فرم ویژه این خدمات است که از سمت چپ همین متن قابل دانلود است. این دسته بندی ها عبارتند از:

1 – مشاوره عیب یابی برای محصول، خط تولید، مواد اولیه و تجهیزات

2 – مشاوره برای اصلاح کیفیت محصول

3- مشاوره برای طرح های توسعه

4- مشاوره برای سبک سازی محصول

5 مشاوره برای تغییر خط

6 – مشاوره برای تغییر یا اصلاح فرمول در کامپاندها

7- سایر مشاوره های مورد نظر متقاضی