خدمات مشتری محور

این خدمات، همان طور که از عنوان آن مشخص است، بر اساس درخواست های مشتریان شرکت در 5 دسته مختلف، ارایه می شود. این 5 دسته که در زیر نام برده شده اند و شما می توانید با کلیک بر روی همان عناوین به صورت مستقیم به صفحه مربوطه هدایت شوید، عبارتند از:

1- پژوهش های سفارشی مشتری

در این نوع خدمات، مشتریانی که از این شرکت مواد خریداری کرده و در فرایند آن با مشکل مواجه هستند، همچنین مشتریان یا صنعتگرانی که تازه با این شرکت آشنا شده اند اما در هر زمینه ی فرایندی پلیمری دچار اشکال یا اشکالاتی هستند، می توانند برای رفع آن مشکل با این شرکت تماس بگیرند. البته در همین رابطه مهم ترین موضوع اینست که، گاه اوقات یک صنعتگر در بخش پلیمر ممکن است ایده ای نو داشته باشد که اجرایی ساختن آن نیاز به پژوهش های متعدد داشته باشد. در این راستا شرکت “دستاورد کیمیا بنیان کیا” این توانمندی را دارد که با استفاده از امکانات داخلی و خارجی خود، در رابطه با موضوعی که مشتری سفارش داده است، پژوهش های مربوط را بر اساس قواعد CPM و اعلام زمان بندی حدودی به سفارش دهنده، آغاز نموده و به انجام برساند.

جهت کسب اطلاعات بیتشر به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.

2- پژوهش های فرایند محور

در این قسمت، متقاضی دریافت خدمات می تواند موضوع فرایند یک ماده یا آمیزه (کامپاند) خاص با یک فرایندی که مورد نظر اوست، به عنوان درخواست پژوهشی خود به این شرکت واگذار نماید. همانطور که در بالا هم اشاره شد، شرکت “دستاورد کیمیا بنیان کیا” این توانمندی را دارد که با استفاده از امکانات داخلی و خارجی خود، در رابطه با موضوعی که مشتری سفارش داده است، پژوهش های مربوط را بر اساس قواعد CPM و اعلام زمان بندی حدودی به سفارش دهنده، آغاز نموده و به انجام برساند.

جهت کسب اطلاعات بیتشر به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.

3- پژوهش های فرمول محور

در برخی موارد متقاضی خدمات با مشاهده ی قطعه ای در یک نمایشگاه تصمیم به تولید آن می گیرد، اما از نوع مواد یا فرمول موادی که قطعه با آن تولید شده اطلاع ندارد. در این شرایط شرکت KBK می تواند با دریافت قطعه و انجام پژوهش های ضروری برای یافتن نوع مواد یا فرمول مربوط به آن، نظر نهایی خود را به مشتری اعلام نماید.

در این روش، قبل از انجام پژوهش متقاضی لازم است مشخص نماید که شرکت مجاز به تخریب قطعه هست یا خیر؟

جهت کسب اطلاعات بیتشر به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.

4– پژوهش های فناوری محور

برای تولید قطعه ای که دارای پیچیدگی های خاص است، گاهی اوقات متقاضی دریافت خدمات از انتخاب نوع فرایندی که باید با استفاده از آن چنان قطعه ای را تولید کند، بی اطلاع است یا در انتخاب آن شک دارد.

در این صورت شرکت KBK می تواند متقاضی را برای انتخاب یک یا مجموعه ای از فرایندها کمک نماید.

جهت کسب اطلاعات بیتشر به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.

5- پژوهش های محصول محور

این نوع پژوهش به این دلیل در دستور کار این شرکت قرار گرفته است که گاهی یک صاحب سرمایه تصمیم به تولید یک محصول پلیمری می گیرد اما نمی داند که وارد کدام بخش شود؟

شرکت KBK با استفاده از توانمندی های خود می تواند صاحبان سرمایه را برای انتخاب ایده آل ترین محصول برای بازار داخلی یا برای صادرات و یا برای هر دو راهنمایی نماید.

جهت کسب اطلاعات بیتشر به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.